Powerbank Aukey 10000mAh USB-C, 2x USB-A
Zasilacz przenośny Aukey o pojemności 10 000 mAh pozwala na dwukrotne naładowanie baterii w najnowszych smartfonach, tabletach czy iPhone’ach 12, 13 i 14. Jest także kompatybilny z urządzeniami zasilanymi przez USB o niskim napięciu. Dzięki temu można go używać do ładowania głośników Bluetooth, telefonów, tabletów i innych urządzeń korzystających z tej metody zasilania.

Przemyślana konstrukcja
Zasilacz Aukey został zaprojektowany w smukłej formie, dzięki czemu bez problemu zmieści się w każdej torbie. Waży tyle, co większość smartfonów, więc nie obciąża nadmiernie plecaka czy torebki. Na obudowie umieszczono diody, które pokazują poziom naładowania baterii.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 4 |
| Wysokość | 16 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie |
| Długość | 142 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (Out) Micro USB (In) |
| Prąd wyjściowy | 2 A 3 A 2,4 A |
| Jump starter | Nie |
| Łączna moc | 12 W |















































