Powerbank Aukey 10000 mAh z USB-C i dwoma portami USB-A 18W
Powerbank marki Aukey o pojemności 10 000 mAh pozwala na dwukrotne naładowanie baterii w najnowszych modelach smartfonów, tabletów czy iPhone’ów 12, 13 i 14. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest to doskonały towarzysz podczas dłuższych wyjazdów. Dodatkowo, urządzenie jest kompatybilne z urządzeniami zasilanymi przez USB o niskim napięciu. Oznacza to, że można go używać do ładowania głośników Bluetooth, telefonów, tabletów i innych sprzętów korzystających z tego samego źródła zasilania.

Praktyczne zasilanie
Akcesorium od Aukey to powerbank wyposażony w trzy porty USB. Każde z nich, nawet przy jednoczesnym podłączeniu kilku urządzeń, zapewni ładowanie telefonu z mocą do 18W. Dzięki temu, naładowanie baterii w większości smartfonów zajmie od godziny do dwóch. Urządzenie posiada także port USB-C z technologią Power Delivery 3.0 oraz dwa porty USB-A obsługujące Quick Charge 3.0. Na obudowie znajdziesz diody informujące o poziomie naładowania akumulatora.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 16 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - microUSB |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Quick Charge |
| Długość | 142 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Micro USB (In) |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Jump starter | Nie |
| Łączna moc | 18 W |













































