Robot sprzątający Dreame L10s Pro Ultra Heat
Robot sprzątający Dreame L10s Pro Ultra Heat odmieni sposób, w jaki utrzymujesz porządek w swoim domu. Dzięki nowoczesnej technologii MopExtend oraz mocnemu systemowi ssania Vormax, ten robot zapewnia wyjątkową skuteczność. Został stworzony, aby dotrzeć do każdego zakamarka, samodzielnie opróżniać pojemnik na brud i dbać o czystość padów mopujących. Z L10s Pro Ultra Heat Twój dom zawsze będzie lśnił czystością, a Ty zyskasz więcej czasu dla siebie.

Niezrównana skuteczność czyszczenia
Dreame L10s Pro Ultra Heat to ekspert w eliminacji zabrudzeń. Dzięki unikalnemu systemowi MopExtend, ten robot sprzątający zwiększa zasięg padów mopujących, docierając do nawet najtrudniej dostępnych miejsc. To gwarancja doskonałej czystości każdego zakamarka Twojego domu! System DuoScrub z dwoma szybkimi mopami obrotowymi z łatwością usuwa uporczywe plamy. Dodatkowo, duży zbiornik na wodę zapewnia ciągłość pracy.

Specjalista w czyszczeniu dywanów
L10s Pro Ultra Heat jest idealnym wyborem, jeśli posiadasz dywany w domu. Dzięki możliwości dostosowania trybu pracy do rodzaju dywanu, możesz być pewien, że każdy fragment Twojej podłogi zostanie dokładnie wyczyszczony. Czy to podniesienie padów mopujących, czy zwiększenie siły ssania – Dreame L10s Pro Ultra Heat wie, jak zadbać o Twoje dywany bez Twojego wysiłku.

Zaawansowana technologia
Robot sprzątający Dreame L10s Pro Ultra Heat to prawdziwa innowacja w utrzymaniu porządku. Dzięki systemowi Vormax usuwa nawet najmniejsze drobiny kurzu, a Turbo Force zapewnia nieskazitelną czystość podłóg. System CleanGenius inteligentnie dostosowuje się do rodzaju i stopnia zabrudzeń, gwarantując doskonały efekt za każdym razem.

Inteligentna nawigacja
Z Dreame L10s Pro Ultra Heat nie musisz się martwić o planowanie sprzątania. Dzięki systemowi nawigacji Pathfinder robot samodzielnie mapuje pomieszczenia i efektywnie planuje swoje działania. Rozpoznaje przeszkody, omija je i dokładnie czyści każdy kąt, nawet w ciemności. To inteligentne rozwiązanie sprawia, że żaden fragment Twojego domu nie zostanie pominięty.

Komfort i wygoda użytkowania
Robot sprzątający L10s Pro Ultra Heat został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie. Po zakończeniu sprzątania samodzielnie wraca do bazy, gdzie przygotowuje się do kolejnych zadań. Dzięki dużej pojemności zbiorników na zanieczyszczenia i wodę, robot jest gotowy do pracy przez długi czas bez Twojej interwencji. Ciesz się czystością i komfortem, podczas gdy Dreame L10s Pro Ultra Heat dba o porządek w Twoim domu.

| Kolor | Biały |
| Moc ssania | 7000 Pa |
| Dołączone akcesoria | Szczotka boczna Stacja ładująco-oczyszczająca Szczotka główna Pad do mopowania - 4 szt. |
| Dodatkowe informacje | Łączność Wi-Fi® |
| Wersja | Pro Ultra Heat |
| Zasilanie | Akumulator |
| Czujniki | Antykolizyjny Krawędzi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 80 ml |
| Filtr | EPA RHF14 |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 350 ml 3,2 l (stacja ładująca) |
| Tryby sprzątania | Turbo Głębokie czyszczenie dywanów Czyszczenie na sucho i mokro |
| Czas pracy | ok. 200 minut |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Liczba programów sprzątania | 4 |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |
| Funkcje | Automatyczne opróżnienie pojemnika Rozpoznawanie dywanów Automatyczny powrót do bazy Automatyczne czyszczenie mopa Automatyczne uzupełnianie zbiornika na wodę Podgrzewanie wody |









































