Kluczowe cechy
- Maksymalna trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne
- Podwyższony poziom bezpieczeństwa i niezawodności
- Wydłużona żywotność

Hulajnoga elektryczna RUPTOR R3 V3 Miedziany
Doświadcz większego bezpieczeństwa z hulajnogą RUPTOR R3 V3. Producent wyposażył ją w nową, wzmocnioną ramę, co sprawia, że sprzęt jest bardziej trwały i bezpieczniejszy. Rama wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu jest w stanie wytrzymać duże obciążenia, a także wstrząsy i uderzenia.

Komfortowe podróże
RUPTOR R3 V3 to hulajnoga elektryczna, która przekształci Twoje codzienne podróże w czystą przyjemność. Dzięki mocnemu silnikowi o mocy 800 W ta hulajnoga zapewnia doskonałą wydajność i dynamikę jazdy. Jej bezszczotkowy typ silnika gwarantuje nie tylko płynność, ale i cichą pracę, co czyni ją idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie spokój i komfort podczas jazdy. Z baterią o napięciu 48 V RUPTOR R3 V3 oferuje imponujący zasięg do około 75 km, co pozwala na długie wycieczki bez konieczności częstego ładowania.

| Kolor | Czarno-miedziany |
| Zasilanie | Akumulator 20000 mAh |
| Dodatkowe informacje | Prędkościomierz Składana konstrukcja Blokada z poziomu aplikacji Wyświetlacz LCD Dedykowana aplikacja Tryb pieszy Dedykowana aplikacja Wodoodporność IP54 |
| Sterowanie | Kierownica |
| Długość | 1,19 m |
| Wysokość | 1,29 m |
| Szerokość | 675 mm |
| Maksymalny zasięg | ok. 75 km |
| Średnica kół | 10" |
| Całkowita moc silnika | 800W |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne Aluminium |
| Rodzaj hamulca | Tył - tarczowy Przód - tarczowy |
| Oświetlenie | Tylne LED Przednie LED |
| Zawieszenie | Amortyzowany przód Amortyzowany tył |











