Telewizor TCL 55'' 55C803
Telewizor TCL 55C803 z serii C oferuje doskonałą jakość obrazu, łącząc Dolby Vision, najwyższej klasy HDR, z nowoczesnymi technologiami, które gwarantują lepszy kontrast oraz bardziej intensywne i precyzyjne kolory. Dzięki technologii HDR Dynamic Contrast od TCL, treści są prezentowane z optymalną jasnością dla każdej sceny, co zapewnia realistyczne odwzorowanie obrazów od najjaśniejszych do najciemniejszych momentów. Seria wyróżnia się także efektywnością Wide Color dzięki technologii TCL NBP Photon, która umożliwia uzyskanie pokrycia przestrzeni barw zbliżonego do możliwości ludzkiego oka.

Sterowanie aplikacją lub pilotem
Zamień swój smartfon lub tablet w wygodne narzędzie do przesyłania strumieniowego. Używaj go jako pilota, podłącz słuchawki, aby słuchać w trybie prywatnym, wyszukuj za pomocą głosu lub klawiatury i udostępniaj własne filmy, muzykę i zdjęcia na telewizorze. Dodatkowo przesyłaj filmy i materiały z internetu na telewizor za pomocą aplikacji mobilnych Netflix i YouTube. Co więcej, pilot do telewizora 55C803 ma jedynie 20 przycisków, co ułatwia nawigację. Dzięki około połowie przycisków tradycyjnego pilota do telewizora nie będziesz miał problemu ze znalezieniem potrzebnego przycisku.

Rozrywka bez końca
Twoje ulubione programy telewizyjne, kanały do streamingu, konsola do gier i inne urządzenia są zawsze pod ręką. Koniec z przełączaniem wejść i przeszukiwaniem skomplikowanych menu. Podobnie jak aplikacje na smartfonie, wszystkie Twoje ulubione są dostępne od razu po włączeniu. Wybieraj spośród tysięcy kanałów do streamingu, które oferują ponad 500 000 odcinków filmów i programów telewizyjnych, a także wydarzenia sportowe na żywo, wiadomości, muzykę, treści dla dzieci i rodzin, kulinaria, naukę i technologię, fitness, języki obce i wiele więcej.

Stylowa konstrukcja
W telewizorze 55C803 eleganckie linie i bogate wzornictwo są na pierwszym planie, tworząc urządzenie, które prezentuje się doskonale zarówno włączone, jak i wyłączone. Metalowe wykończenia otaczają nowoczesną obudowę, a dbałość o detale w 360 stopniach zapewnia pięknie wykończony tył, najwyższej jakości dźwięk ukryty pod materiałową kratką oraz estetyczną podstawę.

| Wysokość z podstawą | 770 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 710 mm |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 15 W |
| Liczba złączy USB | 1 szt. |
| Złącze CI | Tak |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Szerokość | 1224 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Pilot Instrukcja obsługi |
| Odtwarzane formaty | MPEG-2 |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi Bluetooth |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | DTS – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) |
| Aplikacje | Google Play Store |
| Funkcje smart | Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń Wyszukiwanie głosowe |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe |
| Technologie producenta | AiPQ Engine™ |
| Standard VESA | 400 x 300 mm |
































































