Telewizor TCL 65'' 65C803
Model TCL 65C803 z serii C oferuje doskonałą jakość obrazu, łącząc technologię Dolby Vision oraz zaawansowane HDR, co przekłada się na lepszy kontrast oraz jaśniejsze i bardziej realistyczne kolory. Dzięki technologii HDR Dynamic Contrast od TCL, treści są wyświetlane z optymalną jasnością w każdej scenie, co zapewnia wierną reprodukcję obrazów, od najjaśniejszych do najciemniejszych momentów. Seria ta wyróżnia się również wydajnością szerokiej gamy kolorów dzięki technologii TCL NBP Photon, która umożliwia uzyskanie pokrycia przestrzeni barw zbliżonego do granic percepcji ludzkiego oka.

Zdalne sterowanie aplikacją lub pilotem
Przekształć swój smartfon lub tablet w wygodnego pomocnika do przesyłania strumieniowego. Używaj go jako pilota, podłącz słuchawki do prywatnego odsłuchu, wyszukuj za pomocą głosu lub klawiatury oraz udostępniaj swoje filmy, muzykę i zdjęcia na telewizorze. Dodatkowo, możesz przesyłać filmy i treści internetowe na telewizor za pomocą aplikacji mobilnych Netflix i YouTube. Co więcej, pilot do modelu 65C803 ma jedynie 20 przycisków, co ułatwia nawigację. Dzięki mniejszej liczbie przycisków w porównaniu do tradycyjnych pilotów, łatwiej znajdziesz potrzebny przycisk.

Niezliczone możliwości rozrywki
Wszystkie Twoje ulubione programy telewizyjne, kanały do przesyłania strumieniowego, konsola do gier oraz inne urządzenia są zawsze pod ręką. Koniec z przeskakiwaniem między wejściami i zawiłymi menu. Podobnie jak aplikacje na smartfonie, wszystkie Twoje ulubione treści są dostępne od razu po włączeniu. Wybieraj spośród tysięcy kanałów do transmisji strumieniowej, które oferują ponad 500 000 odcinków filmów i programów telewizyjnych, a także transmisje sportowe na żywo, wiadomości, muzykę, treści dla dzieci i rodzin, kulinaria, naukę i technologię, fitness, języki obce i wiele innych.

Elegancka konstrukcja
Telewizor 65C803 wyróżnia się eleganckimi liniami i bogatym wzornictwem, co sprawia, że prezentuje się doskonale zarówno włączony, jak i wyłączony. Metalowe akcenty otaczają nowoczesną obudowę, a dbałość o szczegóły na poziomie 360 stopni zapewnia estetyczne wykończenie tyłu, wysokiej jakości dźwięk ukryty pod materiałową siatką oraz stylową podstawę.

| Wysokość z podstawą | 905 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 835 mm |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 15 W |
| Liczba złączy USB | 1 szt. |
| Złącze CI | Tak |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Średni pobór mocy | 111 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Szerokość | 1444 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Pilot Instrukcja obsługi |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | MPEG-2 |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi Bluetooth |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | DTS – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) |
| Aplikacje | Google Play Store |
| Funkcje smart | Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń Wyszukiwanie głosowe |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe |
| Technologie producenta | AiPQ Engine™ |
| Standard VESA | 300 x 300 mm |






























































