Telewizor TCL 75'' 75C803
Telewizor TCL 75C803 z serii C gwarantuje doskonałą jakość obrazu, łącząc technologię Dolby Vision i zaawansowane HDR, które zapewniają głębię kontrastu oraz żywe, precyzyjne kolory. Dzięki funkcji HDR Dynamic Contrast obraz jest wyświetlany z optymalną jasnością dla każdej sceny, co pozwala na wierne odtworzenie zarówno najjaśniejszych, jak i najciemniejszych fragmentów. Seria ta wyróżnia się także szerokim pokryciem gamy barw dzięki technologii TCL NBP Photon, zbliżając się do zakresu widzialnego przez ludzkie oko.

Zdalne sterowanie przez aplikację lub pilot
Przekształć swój smartfon lub tablet w wygodny pilot do obsługi telewizora. Używaj go do sterowania, słuchania muzyki w trybie prywatnym, wyszukiwania głosowego lub tekstowego, a także do dzielenia się filmami, muzyką i zdjęciami na dużym ekranie. Dzięki aplikacjom takim jak Netflix i YouTube możesz bezpośrednio przesyłać treści z urządzenia na telewizor. Pilot do modelu 75C803 jest prosty w obsłudze, zaledwie 20 przyciskami, co ułatwia nawigację i szybkie odnalezienie potrzebnych funkcji, eliminując konieczność szukania wśród wielu opcji.

Niezawodna rozrywka na wyciągnięcie ręki
Wszystkie Twoje ulubione kanały, platformy streamingowe, konsole do gier i inne urządzenia są dostępne od razu po włączeniu. Nie musisz już przełączać się między wejściami ani zagłębiać w skomplikowane menu. Podobnie jak w smartfonie, wszystkie najważniejsze aplikacje są dostępne od razu, zapewniając dostęp do tysięcy programów, filmów, seriali, wydarzeń sportowych na żywo, wiadomości, muzyki, treści dla dzieci i rodzin, a także materiałów edukacyjnych i technologicznych. To wszystko w jednym miejscu, bez zbędnego wysiłku.

Elegancki design
Telewizor 75C803 zachwyca nowoczesną formą i starannym wykończeniem, które stanowią ozdobę każdego wnętrza. Metalowe elementy otaczają stylową, współczesną obudowę, a dbałość o detale widoczna jest także w estetycznym wykończeniu tyłu, wysokiej jakości dźwięku ukrytym za materiałową kratką oraz eleganckiej podstawie. To urządzenie, które wygląda świetnie zarówno w stanie wyłączonym, jak i podczas użytkowania.

| Wysokość z podstawą | 1025 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 952 mm |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 15 W |
| Liczba złączy USB | 1 szt. |
| Złącze CI | Tak |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Średni pobór mocy | 140 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Szerokość | 1667 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Pilot Instrukcja obsługi |
| Odtwarzane formaty | MPEG-2 |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi Bluetooth |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | DTS – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) |
| Aplikacje | Google Play Store |
| Funkcje smart | Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń Wyszukiwanie głosowe |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe |
| Technologie producenta | AiPQ Engine™ |
| Standard VESA | 400 x 400 mm |



















































