| Wysokość z podstawą | 702 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 649 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 8 W |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Seria | A6K |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi Bluetooth |
| Szerokość | 1119 mm |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | VIDAA |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe |
| Funkcje tunera | Teletext PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 400 mm |
| Średni pobór mocy | 130 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | PCM AVI MKV WMV MP4 FLV MP3 WMA AAC AC3 JPEG BMP PNG WAV GIF FLAC MOV |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Technologie dźwięku i obrazu | DTS – system dźwięku przestrzennego DTS Virtual:X Sound – system dźwięku przestrzennego |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) Game Motion Plus - poprawa płynności i ostrości obrazu VRR (Variable Refresh Rate) |
| Aplikacje | Amazon Prime Video Rakuten TV YouTube Netflix Disney+ |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Funkcje smart | Podgląd ekranu telefonu Wyszukiwanie głosowe Sterowanie głosem |





































































