| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,231 x 0,231 mm |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Pobór mocy podczas pracy | 45 W |
| Wysokość (z podstawą) | 528,2 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Szerokość | 808,3 mm |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Złącza | HDMI 2.0 - 2 szt. DisplayPort 1.4 - 2 szt. USB 2.0 - 4 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Brak informacji |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~3,5° (do przodu/w dół) ~21,5° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |



































































