| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,232 x 0,232 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 519 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Dodatkowe informacje | 5-kierunkowy joystick Zakrzywienia ekranu - 1000R Podświetlenie Mystic Light Crosshair Night Vision Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Tryb konsoli |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Szerokość | 798 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0b - 2 szt. DisplayPort 1.4a - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 95% sRGB: 120% Adobe RGB: 90% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| HDR | HDR ready |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |

























































