| Kolor | Czarny |
| Typ urządzenia | Ekspres ciśnieniowy automatyczny |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Rodzaj młynka | Stożkowy |
| Parzenie 2 espresso jednocześnie | Tak |
| Podgrzewanie filiżanek | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik konieczności odkamieniania Wyświetlacz Wyjmowana tacka ociekowa Wskaźnik uzupełniania ziaren kawy i braku wody Wyjmowany blok zaparzający System Termoblok Podświetlanie filiżanek |
| Szerokość | 25,5 cm |
| Dołączone akcesoria | 1 pasek testowy do badania twardości wody Wężyk do spieniania mleka Pojemnik na mleko |
| Wysokość | 34 cm |
| Moc | 1450 W |
| Długość | 47 cm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Pojemność zbiornika na kawę | 2 x 135 g |
| Spienianie mleka | Automatyczne spienianie mleka |
| Rodzaj kawy | Ziarnista Mielona |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Automatyczna konserwacja | Czyszczenie i odkamienianie Czyszczenie systemu mleka |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Espresso Cappuccino Latte macchiato Gorąca woda Spienione mleko Gorące mleko Caffè Latte 2 × Espresso 2 x Cappuccino 2 x Latte macchiato 2 x Caffè crema |
| Regulacje | Regulacja temperatury kawy Regulacja ilości zaparzanej kawy Regulacja stopnia zmielenia kawy Regulacja mocy kawy Regulacja wysokości dozownika |
| Funkcje | Funkcja szybkiego czyszczenia karafki na mleko Funkcja Moja kawa Funkcja One Touch Funkcja Cappuccino |



















































