| Kolor | Czarno - srebrny |
| Typ urządzenia | Ekspres ciśnieniowy automatyczny |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Rodzaj młynka | Stożkowy |
| Parzenie 2 espresso jednocześnie | Tak |
| Podgrzewanie filiżanek | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik konieczności odkamieniania Tacka ociekowa Wyjmowany blok zaparzający System Termoblok |
| Szerokość | 20 cm |
| Dołączone akcesoria | Wężyk do spieniania mleka |
| Wysokość | 35,2 cm |
| Moc | 1400 W |
| Długość | 45,9 cm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Pojemność zbiornika na kawę | 250 g |
| Spienianie mleka | Automatyczne spienianie mleka |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Automatyczna konserwacja | Czyszczenie i odkamienianie Czyszczenie systemu mleka |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Espresso Cappuccino Latte macchiato Caffè crema Gorąca woda Spienione mleko 2 × Espresso 2 x Cappuccino 2 x Latte macchiato 2 x Caffè crema |
| Regulacje | Regulacja temperatury kawy Regulacja ilości zaparzanej kawy Regulacja stopnia zmielenia kawy Regulacja mocy kawy Regulacja wysokości dozownika |
| Funkcje | Parzenie wstępne Funkcja Moja kawa Funkcja One Touch Funkcja gorącej wody Funkcja Cappuccino Funkcja gorącego mleka |



















































