| Kolor | Czarno-złoty |
| Typ urządzenia | Ekspres przelewowy |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik konieczności odkamieniania Automatyczne wyłączenie Wyjmowany pojemnik Można stosować filtry papierowe 1 x 4 Wstępne zaparzanie Możliwość mycia części w zmywarce |
| Szerokość | 31,1 cm |
| Wysokość | 35,7 cm |
| Moc | 1515 W |
| Długość | 359 mm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Spienianie mleka | Brak |
| Rodzaj kawy | Ziarnista Mielona |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Czarna kawa |
| Regulacje | Regulacja ilości zaparzanej kawy Regulacja mocy kawy Regulacja młynka |



























































