| Kolor | Brązowy |
| Typ urządzenia | Ekspres przelewowy |
| Parzenie 2 espresso jednocześnie | Nie |
| Szerokość | 168 mm |
| Dołączone akcesoria | Szklany dzbanek Papierowe filtry do kawy - 100 szt. |
| Wysokość | 198 mm |
| Moc | 550 W |
| Długość | 128 mm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 340 ml |
| Spienianie mleka | Brak |
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Czarna kawa |





















































