| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Wysokość | 15 mm |
| Dodatkowe informacje | Aluminiowa obudowa Technologia Power Delivery Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie |
| Prąd wyjściowy | 2 A 3 A 1,5 A |
| Długość | 104 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) Lightning (In) |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączna moc | 15 W |





















































