| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 1534 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Moc głośników | 2 x 20 W |
| Dołączone akcesoria | Ekran Pilot |
| Dodatkowe informacje | Podwójny moduł WiFi (2,4 GHz i 5 Ghz) |
| Seria | 120L5H |
| Szerokość | 2697 mm |
| Typ telewizora | Smart Laser |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym |
| Średni pobór mocy | 350 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Odtwarzane formaty | VOB 3GP MP2 WEBM OGM WEBP AVI WMV MP4 MPG FLV MP3 WMA AAC JPEG BMP PNG MPEG WAV GIF FLAC MOV |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Apple Airplay2 Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth |
| HDR | Tak |
| Standard HDR | HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler) FILMMAKER MODE™ Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix Disney+ |
| Ambilight | Nie |
| Funkcje smart | Kompatybilność z Apple HomeKit Sterowanie głosem |



























































