| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, TN |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Pobór mocy podczas pracy | 19 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 517 mm |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 320 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 155 mm |
| Wielkość plamki | 0,280 x 0,280 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Dodatkowe informacje | Odłączana osłona boczna Black Equalizer Dynamic Accuracy |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Technologia synchronizacji | Brak informacji |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~35° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |



























































