Podstawowe funkcje
- Wysoka rozdzielczość UHD 4K
- Panel IPS
- Odświeżanie 60 Hz
- Czas reakcji GtG 5 ms
- VESA DisplayHDR 400
- Przełącznik KVM
- Ergonomiczne ramie

Monitor dla grafików i fotografów BenQ PD2706UA
Przenieś swoje wizje na ekran w sposób precyzyjny i wierny. Dzięki znakomitym barwom i wysokiej rozdzielczości model BenQ PD2706UA pozwala tworzyć grafiki, logotypy, retuszować zdjęcia i realizować projekty z kolorami, które odzwierciedlają rzeczywisty wydruk. Równomierne podświetlenie i możliwość dokładnej regulacji barw sprawią, że spełni oczekiwania zarówno grafików, jak i fotografów.

Niezrównane odwzorowanie kolorów
BenQ PD2706UA pokrywa 95% przestrzeni P3, 99% sRGB i Rec.709, a jego reprodukcja kolorów z Delta E ≤ 3 gwarantuje wysoką precyzję i pełną pewność odcieni. Dodatkowo, różne tryby kolorów dbają o komfort oczu i szczegóły wyświetlanych obrazów.
BenQ zapewnia jednolitą jakość kolorów od rogu do rogu ekranu oraz stabilną jasność. Podzielony na setki stref wyświetlacz jest starannie skalibrowany, by zagwarantować wierne odwzorowanie obrazu. Funkcja ICCsync automatycznie dopasowuje profile ICC, synchronizując je między monitorem a laptopem, co odbywa się błyskawicznie i bezproblemowo.

Łatwe podłączenie do różnych urządzeń
Specjalny tryb M-Book w monitorze PD2706UA umożliwia synchronizację kolorów, co zwiększa precyzję wyświetlanych barw. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi KVM można obsługiwać dwa systemy za pomocą jednego zestawu klawiatury i myszy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przełączać się między urządzeniami, korzystając z Hotkey Puck G2, co znacząco podnosi efektywność pracy.

Ochrona wzroku na najwyższym poziomie
Technologia BenQ, opracowana z myślą o zdrowiu oczu, minimalizuje zmęczenie podczas długotrwałej pracy przy monitorze. Certyfikowany przez TÜV Rheinland model PD2706UA jest wolny od migotania i emituje niską ilość niebieskiego światła, co czyni go bezpiecznym i komfortowym dla oczu użytkowników.

| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 27,5 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 553 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 2,5W |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Szerokość | 614 mm |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | HDMI 2.0 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. USB Typu-B - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~30° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~275° (w lewo) ~275° (w prawo) |



















































