| Rodzaj matrycy | Mini-LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 54 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 533 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Kolor | Czarno-czerwony |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Szerokość | 614,4 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium Pro FreeSync Premium Pro |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 1000 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 98,5% Adobe RGB: 95,5% sRGB: 137,5% |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |

























































