Philips 27E1N1300AE/00 - 1228921 - zdjęcie
Philips 27E1N1300AE/00 - 1228921 - zdjęcie 1
Philips 27E1N1300AE/00 - 1228921 - zdjęcie 2Philips 27E1N1300AE/00 - 1228921 - zdjęcie 2
Philips 27E1N1300AE/00 - 1228921 - zdjęcie 2
Philips 27E1N1300AE/00
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz
Przekątna ekranu
Powiadom mnie o dostępności
Powiadom mnie o dostępności
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400