Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie
Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 1
Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 2Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 2
Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 3Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 3
Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 4Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 4
Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 5Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 5
Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 6Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 6
Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 2
Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 3
Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 4
Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 5
Philips 27E1N1600AE/00 - 1228922 - zdjęcie 6
Philips 27E1N1600AE/00
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400