Monitor gamingowy Acer Nitro XZ270X2BMIIPHX
Szybkość reakcji na to, co widzisz, często przesądza o wyniku potyczki. Z monitorem dla graczy Acer Nitro XZ270X2BMIIPHX, zyskasz cenne ułamki sekund, które mogą przesądzić o zwycięstwie. Ekspresowy czas reakcji matrycy gwarantuje płynność obrazu, co pozwala na precyzyjniejsze celowanie. Dodatkowo, znakomite kolory i dynamika wyświetlania sprawią, że gra pochłonie Cię całkowicie.

Odswieżanie 240 Hz
Chcesz, aby filmy i gry oferowały idealną płynność ruchu i dynamikę, które dostarczą emocji przez cały czas rozrywki? Matryca z częstotliwością odświeżania 240 Hz zapewni, że obrazy będą jeszcze bardziej realistyczne. Wysoka częstotliwość odświeżania pozwala na wyświetlenie większej liczby klatek w ciągu sekundy. Dzięki temu ruch na ekranie jest bardziej płynny niż kiedykolwiek.

Zakrzywiony ekran do gier
Dostrzeż każdy detal obrazu dzięki monitorowi o zakrzywieniu 1500R. Niech każdy obraz wciąga Cię i fascynuje, niezależnie od wykonywanej czynności. W świecie zakrzywionych ekranów liczby mają znaczenie. Niższa wartość parametru „R” oznacza większą krzywiznę, co przekłada się na jeszcze bardziej niezwykłe wrażenia, jakie może dostarczyć tylko zakrzywiony monitor.

Czas reakcji 1 ms VRB
Technologia VRB oferuje czas reakcji 1 ms. Polega na szybkim wyłączaniu podświetlenia lub wstawianiu jednolitego, czarnego obrazu między klatkami, co nazywane jest „mruganiem”. Dzięki temu podczas szybkich zmian kolorów rozmycie jest mniej widoczne. Możesz cieszyć się płynniejszym i bardziej wyraźnym obrazem.

Wyjątkowa synchronizacja
Technologia Adaptive-Sync pozwala zapomnieć o zacinającej się rozgrywce i problemach z wyświetlaniem klatek. Dzięki niej częstotliwość odświeżania monitora jest zsynchronizowana z klatkami generowanymi przez kartę graficzną, co skutkuje dynamiczną częstotliwością odświeżania. Efektem jest mniejsze opóźnienie wejściowe oraz redukcja lub całkowite wyeliminowanie zacinania się gry.

| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 26 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 525 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | Brak informacji |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 120 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Czas reakcji | 1 ms (VRB) 5 ms (GTG) |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Technologia Black Boost Technologia Acer ComfyView Acer Display Widget |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~25° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~180° (w lewo) ~180° (w prawo) |



























































