Monitor gamingowy Acer Nitro VG270UEbmiipx
Zdobądź przewagę nad rywalem dzięki monitorowi Acer Nitro VG270UEbmiipx przeznaczonemu dla graczy. Zanurz się w dynamicznej akcji i realistycznych kolorach. Zyskaj dodatkowe wsparcie w postaci szybkiej reakcji matrycy. Jej prędkość wyświetlania zapewnia płynność obrazu, co daje więcej czasu na reakcję i precyzyjniejsze celowanie.

Odkryj doskonałość obrazu
Ciesz się grami w ulepszonej jakości obrazu w rozdzielczości WQHD. Oglądaj wyraźny i czysty obraz oraz naturalne kolory na 27-calowym ekranie IPS. Możesz dzielić się widokiem z większą grupą, ponieważ cienie i kontrast pozostają niezmienione nawet przy kącie widzenia wynoszącym 178°.

Technologia AMD FreeSync Premium
Dzięki technologii AMD FreeSync Premium zapomnisz o zacinaniu się gry i problemach z wyświetlaniem klatek. Technologia ta synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z klatkami generowanymi przez kartę graficzną, co skutkuje dynamiczną częstotliwością odświeżania. Efektem jest mniejsze opóźnienie wejściowe oraz redukcja lub całkowite wyeliminowanie zacinania się gry.

Wyjątkowa synchronizacja
Obserwuj ruch na ekranie dokładnie taki, jaki powinien być – płynny i dynamiczny. Matryca z częstotliwością odświeżania 100 Hz wyświetla więcej klatek na sekundę, co sprawia, że filmy i gry są jeszcze bardziej realistyczne. W rezultacie dostarczają więcej emocji i lepszą rozrywkę.
Technologia VRB zapewnia czas reakcji 1 ms. Polega na szybkim wyłączeniu podświetlenia lub wstawieniu jednolitego, czarnego obrazu między klatkami, co nazywane jest „mruganiem”. Dzięki temu podczas szybkich zmian kolorów rozmycie jest mniej widoczne. A Ty możesz cieszyć się płynniejszym i bardziej wyraźnym obrazem.

Ekran bez ramek
Monitor Nitro VG270UEbmiipx posiada ekran bez ramek, co wyróżnia go na tle tradycyjnych monitorów z grubymi obramowaniami wokół wyświetlaczy. Dzięki swojej konstrukcji monitor przyciąga wzrok każdego estety, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić cenne miejsce. W efekcie możesz skupić się na obrazie.

| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 26 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 475 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Tuner TV | Nie |
| Czas reakcji | 1 ms (VRB) 4 ms (GTG) |
| Szerokość | 614 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |





























































