Monitor gamingowy Acer Nitro XV275KP3biipruzx
Odkryj niezwykłe możliwości monitora Acer Nitro XV275KP3biipruzx i zanurz się w grze. To urządzenie zostało stworzone z myślą o graczach, więc szybko stanie się Twoim portalem do wirtualnych światów. Dzięki wsparciu dla technologii HDR, monitor zapewnia szerszy zakres jasności i kontrastu, co sprawia, że gry stają się jeszcze bardziej immersyjne. Acer Nitro XV275KP3biipruzx zapewni Ci płynny obraz w rozdzielczości 4K, a technologie ochrony wzroku zminimalizują zmęczenie oczu.

Obraz, który zachwyca
Zanurz się w wyjątkowej jakości obrazu z monitorem Acer Nitro XV275KP3biipruzx. Nowoczesny panel MiniLED o przekątnej 27 cali otwiera przed Tobą nowe możliwości wizualne. Ten niezwykły monitor osiąga rozdzielczość 4K UHD, co zapewnia szczegółowość, która przekracza wszelkie oczekiwania. Dzięki technologii IPS możesz cieszyć się szerokimi kątami widzenia, które gwarantują, że każdy detal gry jest doskonale widoczny – niezależnie od Twojej pozycji.
Doświadcz gamingu na poziomie, gdzie intensywna mieszanka ostrości, głębi i niesamowitych kolorów podnosi każdą rozgrywkę do niezapomnianego przeżycia. Monitor Acer Nitro XV275KP3biipruzx to Twoje okno do świata, w którym każda scena tętni życiem, a każdy moment gry staje się niezwykle realistyczny. Wyrusz w podróż, gdzie granice między wirtualnym a rzeczywistym światem zacierają się, stając się częścią każdej opowieści.

Technologia AMD FreeSync Premium
Technologia AMD FreeSync Premium sprawi, że zapomnisz o zacinającej się rozgrywce oraz problemach z wyświetlaniem klatek. Dzięki niej częstotliwość odświeżania monitora jest zsynchronizowana z klatkami generowanymi przez kartę graficzną, co prowadzi do dynamicznej częstotliwości odświeżania. Efektem tego jest mniejsze opóźnienie wejściowe oraz redukcja lub całkowite wyeliminowanie zacięć w grze.

Szybkie odświeżanie – 160 Hz
Oczekujesz od filmów i gier doskonałej płynności ruchu oraz dynamiki, która zapewni emocje przez cały czas, gdy oddajesz się rozrywce? Matryca o częstotliwości odświeżania 160 Hz zadba o to, aby wyświetlane obrazy były jeszcze bardziej realistyczne. Wysoka wartość odświeżania pozwala na wyświetlenie większej liczby klatek w ciągu jednej sekundy. W rezultacie odwzorowanie ruchu jest płynniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Ergonomiczny i funkcjonalny
Dobry monitor do gier nie powinien narażać Cię na zmęczenie. Acer Nitro XV275KP3biipruzx posiada podstawę, która umożliwia regulację w różnych płaszczyznach. Dzięki temu stworzysz sobie pozycję, która uchroni Cię przed nadwyrężeniem szyi oraz pozytywnie wpłynie na Twój komfort podczas gry. Możesz dostosować wysokość, kąt nachylenia oraz kąt obrotu. Dodatkowo, monitor oferuje możliwość zmiany orientacji na tryb portretowy (PIVOT), co ułatwia czytanie długich tekstów.
Co więcej, ten monitor zapewnia nowoczesne opcje łączności. Do dyspozycji masz porty HDMI, DisplayPort, USB oraz USB-C z Power Delivery 90 W. Dzięki różnorodnym portom, XV275KP3biipruzx zapewni Ci wygodę i wszechstronność w obsłudze różnych urządzeń.

Komfort dla Twoich oczu
Oczy muszą nam służyć przez całe życie, dlatego tak istotne jest dbanie o ich kondycję. Dzięki zestawowi technologii Acer VisionCare 2.0 możesz cieszyć się niesamowicie żywymi kolorami. Ciesz się zachwycającą jakością obrazu bez uciążliwego bólu głowy i zmęczenia oczu. Dowiedz się więcej, klikając w nazwy poszczególnych technologii:
BlueLightShield

BlueLightShield Pro umożliwia regulację ilości niebieskiego światła emitowanego przez ekran, co pozwala na ograniczenie zmęczenia oczu podczas przeglądania treści.
ComfyView

Technologia ComfyView z matową powłoką antyodblaskową sprawia, że korzystanie z wyświetlacza nie męczy Twoich oczu, niezależnie od czasu spędzonego przed monitorem.
Low-dimming Technology

Wszystkie wyświetlacze Acer z technologią Low-dimming Technology pozwalają na uzyskanie o 15% niższych poziomów jasności. Ustawienia można dostosować za pomocą menu wyświetlacza, aby dopasować je do otoczenia.
Flickerless

Technologia Flickerless eliminuje szkodliwe migotanie ekranu, chroniąc oczy i poprawiając komfort użytkowania.
| Rodzaj matrycy | Mini-LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast statyczny | 200 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 26 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 587 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Szerokość | 613 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | 5-kierunkowy joystick Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Technologia Acer VisionCare™ Przełącznik KVM Technologia Black Boost Technologia Acer ComfyView Technologia Super Sharpness Acer Display Widget Wbudowany HUB USB |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~25° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 160 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 99% |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~25° (w lewo) ~25° (w prawo) |

























































