| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 32 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 446 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Czarno-srebrny |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Monitor bezramkowy | Nie |
| Czas reakcji | 8 ms (GTG) |
| Szerokość | 816 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel zasilający Kabel USB-B -> USB-A Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 3800R Technologia Dell ComfortView Plus Wbudowana kamera Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt. (z funkcją ładowania) |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Powłoka matrycy | Matowa |

























































