| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,364 x 0,364 mm |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 45 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 710 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Tuner TV | Nie |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 123% Adobe RGB: 91% |

















































