| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,232 x 0,232 mm |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 52 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 480 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Tuner TV | Nie |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) 4 ms (GTG) |
| Szerokość | 808,3 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R |
| Złącza | HDMI 2.0 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~3,5° (do przodu/w dół) ~21,5° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 86% sRGB: 120,7% DCI-P3: 91,1% |





