| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 32:9 |
| Wielkość plamki | 0,232 x 0,232 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 43 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 583 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Tuner TV | Nie |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Szerokość | 1193 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Podstawa Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Głośniki | Tak |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 48,8" |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1800R |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. HDMI - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. USB Typu-C - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 2.0 Typu-B - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 5120 x 1440 (lDUAL-QHD) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |





