Philips 49M2C8900L/00
to urządzenie, które pozwoli Ci odkryć gry na nowo. Imponujący wygląd i niezwykle bogata funkcjonalność sprawią, że poczujesz się częścią każdej gry. Wytrzymała konstrukcja w połączeniu z panelem QD OLED DUAL-QHD zapewnia najlepsze wrażenia z gry w każdym calu. Żywe kolory, najdrobniejsze detale i bardzo szybki czas reakcji to cechy, które pomogą Ci odnieść sukces na wirtualnych polach bitwy. Odkryj gamingowy monitor Philips 49M2C8900L/00.

Gaming, który przekracza granice innowacji
Technologia QD OLED
Technologia QD-OLED to połączenie paneli OLED z technologią Quantum Dot. To zestawienie zapewnia wysoki kontrast, głęboką czerń, nieograniczone kąty widzenia, a także większą maksymalną jasność i bardziej intensywne kolory.

DisplayHDR TrueBlack 400
Ten monitor Philips posiada certyfikat VESA DisplayHDR™ True Black 400. Doskonałe odwzorowanie cieni dzięki głębszej czerni zapewnia niesamowite wrażenia wizualne w porównaniu do standardowych monitorów o tej samej maksymalnej jasności. Dodatkowo obsługuje kilka trybów HDR, każdy zoptymalizowany do różnych zastosowań: gry w HDR, filmy w HDR, zdjęcia w HDR i poziom certyfikatu VESA DisplayHDR.

VESA ClearMR 8000
Dotychczasowe metody testowania rozmycia ekranu były mierzone za pomocą MRPT. VESA Certified ClearMR stanowi alternatywę dla MRPT, a rozmycie jest testowane za pomocą szybkiej kamery cyfrowej. W przypadku monitorów, które są wysyłane i certyfikowane przez VESA Certified ClearMR, możesz być pewny, że uzyskasz dokładną ocenę jakości rozmycia monitora. Każdy certyfikat jest określany przez zakres CMR, a VESA ClearMR 8000 osiągnął najwyższy poziom. Ten monitor, sklasyfikowany jako ClearMR 8000, ma jedną z najwyższych ocen jakości obrazu, co oznacza mniejsze ogólne rozmycie.

Tryb gry SmartImage
Nowy monitor Philips jest stworzony z myślą o graczach. Jego menu ekranowe, do którego masz szybki dostęp, oferuje wiele opcji. Tryb „FPS” (ang. First Person Shooting) poprawia widoczność ciemniejszych obszarów, pomagając dostrzec w grze ukryte w ciemności przedmioty. Tryb „Racing” charakteryzuje się krótszym czasem reakcji, żywszymi kolorami oraz odpowiednio dostosowanym obrazem. Tryb „RTS” (ang. Real Time Strategy) oferuje funkcję specjalną SmartFrame, która pozwala wyróżnić określone obszary i zmienić ustawienia rozmiaru i obrazu. Opcje Gamer 1 i Gamer 2 umożliwiają dostosowanie ustawień do różnych gier i ich zapisanie, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Przewaga dzięki wielu funkcjom
Przyjazny dla oczu
Tryb LowBlue i technologia Flicker-free zostały stworzone, aby zmniejszyć zmęczenie wzroku spowodowane długotrwałym patrzeniem w monitor.
10-bitowa głębia koloru
Na monitorze Philips z prawdziwą 10-bitową głębią koloru możesz zobaczyć doskonałe odwzorowanie koloru na poziomie pracy profesjonalnej, spełniające profesjonalne standardy. W porównaniu ze standardowym wyświetlaczem o 8-bitowej głębi koloru ten monitor Philips zapewnia bardziej naturalne przejścia między odcieniami, czyli płynniejsze gradienty.
Technologia Ambiglow
Ambiglow to nowy wymiar wrażeń wizualnych. Innowacyjna technologia Ambiglow wzbogaca oglądany obraz, emitując z panelu monitora podświetlenie. Szybki procesor analizuje sygnał wejściowy i nieustannie dostosowuje kolor i jasność światła do wyświetlanego na monitorze obrazu. Technologia Philips Ambiglow, stworzona przede wszystkim z myślą o oglądaniu filmów i programów sportowych oraz graniu w gry, zapewnia niepowtarzalne, bardziej realistyczne wrażenia podczas oglądania.
Stark ShadowBoost
Funkcja ta wzmacnia ciemne sceny bez prześwietlania rozjaśnionych obszarów. Funkcja Stark Shadowboost ma trzy poziomy do wyboru, które oferują teksturowane obrazy o lepszym nasyceniu kolorów i wyższym kontraście, dzięki czemu można lepiej widzieć zarówno w jasnym, jak i ciemnym otoczeniu. Ponadto funkcja ta pomaga dostroić wzrok tak, aby wrogowie byli szybciej ujawniani podczas gry.
DTS Sound z wyjściem 30 W
Nadszedł czas, aby cieszyć się dźwiękiem na najwyższym poziomie. Ten monitor jest wyposażony w cztery głośniki o mocy 7,5 W, co daje system dźwiękowy o mocy 30 W. Oprócz dodatkowej mocy głośniki DTS Sound zapewniają ciepły, szczegółowy i ulepszony dźwięk, który sprawi, że wrażenia z grania będą bardziej wciągające.
Niewielkie opóźnienie wejścia
Opóźnienie wejścia to ilość czasu, jaki upływa między wykonaniem działania za pomocą podłączonych urządzeń i wyświetleniem wyniku na ekranie. Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas opóźnienia pomiędzy wprowadzeniem polecenia za pomocą urządzenia a odebraniem go przez monitor, znacznie poprawiając jakość grania w gry szczególnie wymagające płynności, na przykład szybkie gry turniejowe.
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Format obrazu | 32:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 157 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 369 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 4 x 7,5W |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Kolor | Biały |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 120 mm |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel USB Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Kabel USB |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium Pro FreeSync Premium Pro |
| Technologia ochrony oczu | Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 48,9" |
| Złącza | USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.1 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. (z funkcją ładowania) |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR True Black 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~15° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 5120 x 1440 (lDUAL-QHD) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 153,1% Adobe RGB: 125,2% |





















































