Monitor gamingowy Acer Nitro XV322QKV3bmiiphx
Zaprojektowany z myślą o zwycięstwie, monitor Acer Nitro XV322QKV3bmiiphx wprowadzi Cię w nowy wymiar gier. Dzięki nowoczesnym technologiom oferuje niezwykle płynne doświadczenia, wydobywając z gier to, co najlepsze. Acer Nitro XV322QKV3bmiiphx zachwyci Cię doskonałą jakością obrazu w szczegółowej rozdzielczości Full HD/4K/WQHD oraz dynamicznym wyglądem. Graj intensywnie i reaguj skutecznie – masz przewagę.

Rozdzielczość 4K Ultra HD
Gry, filmy i zdjęcia – wszystko prezentuje się lepiej na ekranie 4K Ultra HD. Doskonała dynamika i szczegółowość obrazu zapewniają niezrównaną jakość wizualną. Czterokrotnie większa liczba pikseli niż w ekranach Full HD pozwala dostrzec nawet najdrobniejsze detale, które na innych ekranach mogłyby umknąć.

Płynny obraz bez opóźnień
Ciesz się wyjątkową płynnością obrazu dzięki matrycy o częstotliwości odświeżania 160 Hz. Zarówno gry, jak i filmy zachwycają dynamiką, a śledzenie kursora myszy na ekranie jest jeszcze bardziej precyzyjne. Wyższa częstotliwość sprawia, że klatki obrazu są częściej odświeżane w ciągu sekundy, co przekłada się na lepsze odwzorowanie ruchu i większy realizm.
Technologia VRB zapewnia czas reakcji 1 ms. Polega na szybkim wyłączeniu podświetlenia lub wstawieniu jednolitego, czarnego obrazu między klatkami, co nazywane jest „mruganiem”. Dzięki temu podczas szybkich zmian kolorów rozmycie jest mniej widoczne, a Ty możesz cieszyć się płynniejszym i bardziej wyraźnym obrazem.
Dzięki technologii FreeSync Premium możesz zapomnieć o zacinającej się rozgrywce i drganiu obrazu. Ciesz się płynnym i dynamicznym obrazem, ponieważ częstotliwość odświeżania monitora jest zsynchronizowana z szybkością odtwarzania klatek w komputerze.

Certyfikat VESA DisplayHDR 400
Doświadcz nowych wrażeń podczas rozgrywki. Acer Nitro XV322QKV3bmiiphx gwarantuje większą dokładność kolorów i lepszy kontrast dzięki certyfikacji VESA DisplayHDR 400. To standard branżowy, który określa jakość technologii HDR, w tym luminancję, gamę kolorów, głębię bitową i czas narastania. Czas na realistyczne doznania.

Zapewnij sobie komfortową rozrywkę
Dobre monitory nie powinny powodować zmęczenia użytkownika. Możliwość obrotu, regulacja wysokości do 90 mm oraz pochylenie od -5° do 15° chroni przed nadwyrężeniem szyi. Zwiększ możliwości regulacji ekranu lub korzystaj z wielu monitorów za pomocą uchwytu VESA.
Koniec regulacji za pomocą przycisków. Teraz możesz z łatwością dostosować ustawienia monitora za pomocą oprogramowania Display Widget.

Komfort dla Twoich oczu
Oczy muszą nam służyć przez całe życie, dlatego tak ważne jest dbanie o ich kondycję. Dzięki technologii Acer VisionCare możesz cieszyć się żywymi kolorami. Doświadcz niesamowitej jakości obrazu bez bólu głowy i zmęczenia oczu. Dowiedz się więcej, klikając w nazwy poszczególnych technologii:
BlueLightShield

BlueLightShield umożliwia regulację ilości niebieskiego światła emitowanego przez ekran, aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas przeglądania treści.
ComfyView

Technologia ComfyView z matową powłoką antyodblaskową sprawia, że patrzenie na ekran nie męczy oczu, niezależnie od czasu korzystania z monitora.
Low-dimming Technology

Wyświetlacze Acer z technologią Low-dimming Technology pozwalają na uzyskanie o 15% niższych poziomów jasności. Ustawienia można regulować za pomocą menu wyświetlacza, aby dostosować je do otoczenia.
Flickerless

Technologia Flickerless eliminuje szkodliwe migotanie ekranu, chroniąc oczy i zwiększając komfort użytkowania.
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,181 x 0,181 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 33 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 470 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 90 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Czas reakcji | 1 ms (VRB) 0,5 ms (GTG) |
| Szerokość | 716 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Dodatkowe informacje | Technologia Acer VisionCare™ Technologia Acer ComfyView Technologia Low dimming Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Acer Display Widget |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~15° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 160 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 95% |











