
Dell Inspiron 5430
Poznaj Dell Inspiron 5430 AIO – sprzęt, w którym starannie dobrane elementy współgrają z materiałami najwyższej jakości. Połączenie komputera z monitorem pozwala zaoszczędzić miejsce, oferując więcej przestrzeni na dodatkowe urządzenia. Ciesz się jego wydajnością i zyskaj więcej miejsca.
- Mocny procesor Intel Core
- Dźwięk o jakości studyjnej
- Ekran z technologią ComfortView Plus
- Nowoczesny, stylowy design
Stylowy wygląd
Elegancka, biała wersja kolorystyczna posiada podstawę w kształcie litery A, która zapewnia stabilność wyświetlacza na dwóch trójkątnych podporach. Dodatkowo, ręcznie wysuwana kamera zapewnia wygodę podczas wideorozmów.

Dźwięk o jakości studyjnej
Połącz się z komputerem stacjonarnym przez Bluetooth i zanurz się w głośnym i czystym dźwięku z dwóch wbudowanych głośników 5 W z technologią Dolby Atmos. Dostosuj swoje preferencje dzięki technologii Waves MaxxAudio® Pro.

Procesor Intel Core
Dostosuj wydajność do swoich potrzeb twórczych. Elastyczna architektura i zaawansowane narzędzia pozwalają na więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Nowy poziom wydajności umożliwia szybkie wykonywanie złożonych obliczeń i kreatywne tworzenie treści. Wysokowydajne rdzenie, zoptymalizowane technologie i nowe funkcje pozwalają na jeszcze więcej codziennych zadań. Stwórz wciągające centrum rozrywki z procesorem Intel Core.

Matryca InfinityEdge z funkcją ComfortView
Dzięki ekranowi InfinityEdge FHD o przekątnej 23,8 cala, obraz jest niesamowity z każdego kąta. Dodatkowo, matryca oferuje pokrycie barw 99% sRGB.
Wyświetlacz All-in-One posiada funkcję ComfortView Plus, która redukuje ilość szkodliwego niebieskiego światła oraz panel bez migotania, co zapewnia komfort dla oczu.

Zestaw bezprzewodowy Dell KM5221W
Odmień swoje miejsce pracy dzięki bezprzewodowej klawiaturze i myszy KM5221W. Te urządzenia zostały zaprojektowane jako uzupełnienie najnowszych i przyszłych systemów Dell. Zwiększ swoją produktywność przez cały dzień. Uzyskaj szybki dostęp do często używanych aplikacji, folderów lub funkcji dzięki 12 programowalnym klawiszom i 1 programowalnej rolce przewijania.
Pełnowymiarowa klawiatura bezprzewodowa zawiera specjalną klawiaturę numeryczną, klawisze funkcyjne i zaprogramowane ustawienia, które pomagają działać efektywniej.

| Wielkość pamięci karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM | 32 GB |
| Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne) | 2/0 |
| Karta graficzna | Intel® Graphics |
| Dysk | 1000 GB 1000 GB SSD M.2 PCIe |
| Dołączone oprogramowanie | Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku) |
| Kamera internetowa | Full HD |
| Procesor | Intel Core 7-150U (10 rdzeni, 12 wątków, 1.20-5.40 GHz, 12MB cache) |
| Wysokość | 412 mm |
| Szerokość | 543 mm |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy Zasilacz |
| Pamięć RAM | 16 GB (SO-DIMM DDR4, 3200 MHz) |
| Typ ekranu | Matowy, Dotykowy, LED, IPS |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Łączność | LAN 10/100/1000 Mbps Wi-Fi 6E Bluetooth LAN 10/100/1000 Mb/s |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany moduł TPM Kamera z wbudowaną zaślepką Matryca z pokryciem barw 99% sRGB |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo Zintegrowana karta dźwiękowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Rodzaj gwarancji | Next Business Day 36 miesięcy |
| System operacyjny | Microsoft Windows 11 Pro |
| Przeznaczenie produktu | All in One |
| Zasilacz | 90 W |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Wbudowane napędy optyczne | Brak |
| Złącza - panel tylny | Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. HDMI in - 1 szt. HDMI out - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt. |
| Złącza - panel boczny | USB Type-C - 1 szt. |
| Mysz i klawiatura w zestawie | Mysz bezprzewodowa Klawiatura bezprzewodowa |



















































