| Wielkość pamięci karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM | 32 GB |
| Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne) | 2/0 |
| Karta graficzna | Intel® Graphics |
| Dysk | 1000 GB SSD M.2 PCIe |
| Dołączone oprogramowanie | Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku) |
| Kamera internetowa | Full HD |
| Procesor | Intel Core 7-150U (10 rdzeni, 12 wątków, 1.20-5.40 GHz, 12MB cache) |
| Wysokość | 456 mm |
| Szerokość | 615 mm |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Pamięć RAM | 16 GB (SO-DIMM DDR4, 3200 MHz) |
| Typ ekranu | Błyszczący, LED, WVA |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Łączność | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) LAN 10/100/1000 Mbps Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany moduł TPM |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Kolor dominujący | Biały |
| Rodzaj gwarancji | Next Business Day 36 miesięcy |
| System operacyjny | Microsoft Windows 11 Pro |
| Przeznaczenie produktu | All in One |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Wbudowane napędy optyczne | Brak |
| Złącza - panel tylny | RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. HDMI in - 1 szt. HDMI out - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt. |
| Złącza - panel boczny | USB Type-C - 1 szt. |
| Mysz i klawiatura w zestawie | Mysz bezprzewodowa Klawiatura bezprzewodowa |
| Architektura pamięci | Dual-channel |



























































