| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 139 mm |
| Szerokość | 72 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Ultra Charge Zabezpieczenie przed przeładowaniem Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Quick Charge Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Długość | 25 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In) USB Typu-C (In/Out) |
| Prąd wyjściowy | 2 A 3 A 1,5 A 1,67 A 2,23 A |
| Jump starter | Nie |
| Łączna moc | 22,5 W |



















































