| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1215 mm |
| Dodatkowe informacje | Światła białe z przodu oraz czerwone z tyłu dla bezpieczeństwa Wskaźnik naładowania baterii Błotniki przód/tył Antypoślizgowe gumy na podeście Zarządzanie trybami jazdy Składana podpórka Składana konstrukcja Zabezpieczenie przed przeładowaniem Blokada z poziomu aplikacji Wyświetlacz LCD Dedykowana aplikacja Wodoodporność IPX4 Tryb pieszy Technologia E-ABS Dedykowana aplikacja Moduł Bluetooth Sygnał dźwiękowy |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka Ładowarka |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg 120 kg |
| Zasilanie | Akumulator 10000 mAh |
| Maksymalny zasięg | ok. 60 km |
| Średnica kół | 10" |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 22° |
| Sterowanie | Kierownica |
| Całkowita moc silnika | 1000W |
| Temperatura pracy | -10°C do 40°C |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Czas ładowania | do 9 h |
| Rodzaj hamulca | Tył - elektroniczny Przód - bębnowy |
| Oświetlenie | Tylne LED Przednie LED Kierunkowskazy |
| Rodzaj opon | Tworzywo sztuczne |
| Długość | 1150 mm |
| Wersja | 4 Pro (2nd Gen) |
| Typowa moc silnika | 400 W |































































