| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1260 mm |
| Dodatkowe informacje | Światła białe z przodu oraz czerwone z tyłu dla bezpieczeństwa Wskaźnik naładowania baterii Tempomat Błotniki przód/tył Antypoślizgowe gumy na podeście Zarządzanie trybami jazdy Prędkościomierz Składana podpórka Składana konstrukcja Blokada z poziomu aplikacji Wyświetlacz LCD Dedykowana aplikacja Tryb pieszy Technologia E-ABS Wodoodporność IP55 Dedykowana aplikacja Moduł Bluetooth Sygnał dźwiękowy |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka Ładowarka |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg 120 kg |
| Zasilanie | Akumulator 12000 mAh |
| Maksymalny zasięg | ok. 70 km |
| Średnica kół | 10" |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 25° |
| Sterowanie | Kierownica |
| Całkowita moc silnika | 940 W |
| Temperatura pracy | -10°C do 40°C |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Czas ładowania | do 6,5 h |
| Rodzaj hamulca | Tył - elektroniczny Przód - bębnowy |
| Oświetlenie | Tylne LED Przednie LED |
| Rodzaj opon | Tworzywo sztuczne |
| Długość | 1200 mm |
| Wersja | 4 Ultra |
| Typowa moc silnika | 500 W |
| Zawieszenie | Amortyzowany przód Amortyzowany tył |
| Materiał wykonania | Aluminium |



















