| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 40 W |
| Wysokość z podstawą | 1015,9 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 958,2 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Złącze HDMI 2.1 | Tak |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Kabel zasilający Pilot |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Seria | QN85D |
| Szerokość | 1670,2 mm |
| HDR | Tak |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. |
| Waga bez podstawy | 33,1 kg |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 400 x 400 mm |
| Średni pobór mocy | 121 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Apple Airplay Bluetooth 5.2 Wi-Fi 5 (802.11ac) Apple AirPlay |
| Ambilight | Nie |
| Wyszukiwarka | samsung ai |
| Standard HDR | HDR10+ |
| Technologie producenta | Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS) Q-Symphony |
| Technologie dźwięku i obrazu | Micro Dimming Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | Technologia HGiG - optymalizacja grafiki Game Motion Plus - poprawa płynności i ostrości obrazu AMD FreeSync™ Premium Pro VRR (Variable Refresh Rate) |
| Funkcje smart | Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń Wyszukiwanie głosowe Sterowanie głosem |
| Waga z podstawą | 40,4000 KILOGRAM |

























































