Multimedialny odtwarzacz Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick 4K to urządzenie, które zapewnia szybki dostęp do treści w jakości 4K oraz umożliwia łatwe korzystanie z serwisów takich jak Prime Video, Netflix, YouTube, Canal+, CDA TV i wiele innych. Obsługa strumieniowa jest intuicyjna i prosta. Wszystko zaczyna się od przyjaznego dla użytkownika ekranu głównego Fire TV, z którego można przeszukiwać różne platformy, aby znaleźć interesujące filmy i programy.
*Aplikacje należy pobrać, a niektóre mogą wymagać subskrypcji.

Wygoda w obsłudze i dźwięk przestrzenny
Pilot głosowy Alexa
Pilot z funkcją rozpoznawania głosu Alexa pozwala na wyszukiwanie i uruchamianie programów z różnych aplikacji, korzystając wyłącznie z komend głosowych. Przyciski przypisane do ulubionych funkcji umożliwiają szybki dostęp do najczęściej używanych usług.
Dodatkowo, pilot pozwala na sterowanie zasilaniem i głośnością telewizora oraz głośników, eliminując konieczność korzystania z innych pilotów. To wszystko sprawia, że obsługa urządzenia Amazon Fire TV Stick 4K jest niezwykle wygodna i intuicyjna.

Dźwięk Dolby Atmos
Odkryj, jak scena nabiera głębi dzięki dźwiękowi Dolby Atmos, który działa w wybranych filmach dostępnych na Prime Video i Netflix, po podłączeniu do kompatybilnych głośników i systemów audio w domu.
Dolby Atmos zapewnia efekt kina domowego lub przestrzenny dźwięk, niezależnie od konfiguracji głośników, pozwalając cieszyć się pełnym doznaniem podczas oglądania filmów z urządzeniem Fire TV Stick 4K.

Praktyczny, uniwersalny i prosty w obsłudze
Kompaktowa budowa
Amazon Fire TV Stick 4K wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, co pozwala na łatwe podłączenie bezpośrednio do portu HDMI w telewizorze.
Możesz ukryć urządzenie za telewizorem lub przenosić je między różnymi sprzętami w domu lub podczas wyjazdów.
Prosta konfiguracja
Podłącz Fire TV Stick do telewizora, połącz się z siecią Wi-Fi i przejdź przez proces konfiguracji. Wykonaj kroki zgodnie z instrukcją, a urządzenie będzie gotowe do odtwarzania ulubionych treści.
Stabilne połączenie Bluetooth i Wi-Fi
Fire TV Stick obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi (MIMO), zapewniającą szybki streaming. Wspiera standardy Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac.
Dzięki obsłudze Bluetooth 5.0 i Bluetooth Low Energy można łatwo sparować urządzenie z głośnikami, słuchawkami czy kontrolerami Bluetooth, zapewniając komfort korzystania.
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla technologii HDR |
| Procesor | 4x ARM Cortex - A55 up to 2.0 GHz |
| Dołączone akcesoria | Pilot |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Łączność | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax Bluetooth 5.2 LAN 10/100 Mbps |
| System operacyjny | Fire OS 8 |
| Rodzaje wyjść / wejść | HDMI 2.1 - 1 szt. |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Obsługiwane formaty audio | Vorbis AAC MP3 FLAC |











