| Wysokość z podstawą | 771,4 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 4 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 706,3 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 70 W |
| Szerokość | 1224,6 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ telewizora | OLED |
| Smart TV | Tizen |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 400 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 82 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.2 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Wyszukiwarka | samsung ai |
| Standard HDR | HLG HDR10+ |
| Technologie producenta | Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS) Q-Symphony |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital + Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler) FILMMAKER MODE™ Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | Technologia HGiG - optymalizacja grafiki Game Motion Plus - poprawa płynności i ostrości obrazu AMD FreeSync™ Premium Pro AMD FreeSync Premium Pro |
| Funkcje smart | Wyszukiwanie głosowe Sterowanie głosem |





















































