| Wysokość z podstawą | 705 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 644 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 20 W |
| Szerokość | 1114 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Dodatkowe informacje | Procesor AI NQ4 Gen2 |
| Seria | QN92D |
| Typ telewizora | Neo QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. |
| Funkcje tunera | HbbTV - telewizja hybrydowa |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 61 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.2 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Wyszukiwarka | samsung ai |
| Standard HDR | HDR10+ |
| Technologie producenta | Ultimate UHD Dimming Pro Wzmocnienie Głębi Obrazu PRO Upłynniacz Ruchu 144 Hz |
| Technologie dźwięku i obrazu | FILMMAKER MODE™ Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | VRR (Variable Refresh Rate) Dedykowany tryb dla graczy AMD FreeSync Premium Pro |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Samsung Bixby Sterowanie głosem |
| Aplikacje | Apple TV Amazon Prime Video SmartThings Rakuten TV YouTube Netflix Spotify Disney+ HBO |







