| Chipset | Intel H610 |
| Wielkość pamięci karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany moduł TPM Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) Kamera na podczerwień Kamera z wbudowaną zaślepką |
| Szerokość | 614 mm |
| Procesor | Intel Core i7-14700 (20 rdzeni, 28 wątków, 2.10-5.40 GHz, 33 MB cache) |
| Wysokość | 500 mm |
| Pamięć RAM | 32 GB (SO-DIMM DDR5, 4800 MHz) |
| Typ ekranu | Matowy, LED, IPS |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Łączność | LAN 10/100/1000 Mbps Wi-Fi 6E Bluetooth |
| Rodzaj gwarancji | Standardowa |
| System operacyjny | Microsoft Windows 11 Pro |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Przeznaczenie produktu | All in One |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM | 64 GB |
| Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne) | 2/0 |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
| Dysk | 1000 GB SSD M.2 PCIe |
| Złącza - panel tylny | HDMI - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. Wejście mikrofonowe - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Display Port - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Type-C - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt. |
| Dołączone oprogramowanie | Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku) |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Opcje dołożenia dysków | Możliwość montażu dysku SATA (brak elementów montażowych) |
| Mysz i klawiatura w zestawie | Mysz bezprzewodowa Klawiatura bezprzewodowa |
| Architektura pamięci | Dual-channel |
| Zasilacz | 120 W |
| Złącza - panel boczny | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. |
| Kamera internetowa | Full HD |
| Komponenty rozszerzone | Pamięć RAM rozszerzona na profesjonalnej linii montażowej x-kom |






















































