| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 8 |
| Rozmiar tablicy MAC | 4 k |
| Ramka Jumbo | 9,216 B |
| Bufor pamięci | 192 kB |
| Maksymalny pobór mocy | 123 W |
| MTBF | 842 428 h |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 8 |
| Liczba grup VLAN | 64 |
| Wysokość | 27 mm |
| Szerokość | 158 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe Stopki gumowe Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | QoS |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 8 szt. |
| Typ obudowy | Biurkowy |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.1 Q IEEE 802.3 IEEE 802.3 az IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at IEEE 802.3 p |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Zarządzanie | Zarządzalny L2 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 10 Gb/s |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |























