Meross MSS315MA
to sposób na pełną kontrolę nad zużyciem energii w Twoim domu. Gniazdko oferuje aktualne raporty i historię zużycia, co pozwala na obniżenie rachunków za prąd. Dzięki wsparciu dla Matter zarówno konfiguracja, jak i obsługa gniazda są bardzo proste. Zaawansowane zabezpieczenia chronią Twoje dane, a możliwość obsługi przez wielu administratorów daje większą swobodę w zarządzaniu urządzeniem.

Utrzymaj pełną kontrolę
Śledź zużycie energii
Teraz możesz lepiej zrozumieć, ile energii zużywają Twoje urządzenia. Gniazdo Meross dostarcza aktualne raporty dotyczące zużycia energii przez podłączone urządzenia. Dzięki aplikacji Meross zyskasz również nieograniczony dostęp do danych historycznych, które pozwolą Ci zgłębić szczegóły i analizować trendy w zużyciu energii w Twoim domu. Dodatkowo, aplikacja umożliwia także pomiar wytwarzanej energii – to doskonałe rozwiązanie do monitorowania energii z paneli słonecznych na balkonie.

Przyszłość inteligentnego domu
Inteligentne gniazdo Meross opiera się na najnowszym standardzie Matter. Dzięki temu gniazdo może współpracować z różnymi aplikacjami, kontrolować wszystkie urządzenia i nawet łączyć się z różnorodnymi usługami w chmurze, w tym między innymi Apple Home, Amazon Alexa, SmartThings i Google Home. To rozwiązanie, które otwiera przed Tobą nowe możliwości i zapewnia elastyczność w tworzeniu zintegrowanego ekosystemu w Twoim domu.

Jeszcze prostsza konfiguracja
Konfiguracja urządzenia nie sprawi Ci trudności. Standard Matter sprawia, że proces jest jeszcze bardziej intuicyjny. Wystarczy zeskanować kod QR, aby uruchomić gniazdo i korzystać ze wszystkich jego funkcji. Już nie musisz tracić czasu na skomplikowane ustawienia.
Hub odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu pełnej funkcjonalności urządzeniu, dlatego upewnij się, że posiadasz jedno z wymienionych poniżej urządzeń: Amazon Alexa (Echo / Echo Dot 3rd / Echo Dot 4th / Echo Dot 5th / Echo Show 1st Gen / Echo Show 2nd Gen / Echo Show 3rd Gen), Google Home (Nest Wi-Fi Pro, Google Home, Nest Audio lub Nest Hub), Apple Home (HomePod, HomePod mini, lub Apple TV 4K)

| Kolor | Biały |
| Wysokość | 64 mm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Szerokość | 50 mm |
| Zabezpieczenia | WPA-PSK 64/128-bit WEP WPA2-PSK WPA3-PSK |
| Kompatybilność | Apple Home Google Home Amazon Alexa |
| Funkcje | Pomiar zużycia energii Statystyki zużycia energii |
| Zarządzanie | Aplikacja mobilna |
| Częstotliwość | 2,4 GHz |
| Wymagania systemowe | Android iOS |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 |
| Rodzaj uziemienia | SCHUKO |

