Inteligentna żarówka Meross LED Wi-Fi MSL120EU
umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem, tworząc wyjątkowy nastrój na każdą okazję. Żarówka LED Meross MSL120 pozwala na łatwą regulację jasności, temperatury barwowej oraz koloru światła, a przy tym jest bardzo energooszczędna.

Inteligentne zarządzanie oświetleniem
Dostosowana do Twojego stylu życia
Nie musisz już samodzielnie wyłączać światła, gdy wychodzisz do pracy, ani włączać go po powrocie. Inteligentna żarówka LED Meross dostosowuje się do Twoich potrzeb. Wystarczy, że zaprogramujesz odpowiedni harmonogram. Ustaw, aby światło automatycznie włączało się o 7:00, gdy wstajesz, i wyłączało o 8:00, gdy wychodzisz. Wracasz do domu około 17:00? Ustaw światło tak, aby witało Cię po powrocie. Możliwości są niemal nieograniczone.

Idealna atmosfera
Czy wiesz, że kolorem i intensywnością światła można doskonale podkreślić charakter danej chwili, a nawet wpłynąć na nastrój? Meross umożliwia łatwe korzystanie z takich opcji. Żarówka LED pozwala na wybór jasności, temperatury barwowej, a nawet koloru światła. Dzięki szerokiej gamie kolorów RGB z pewnością znajdziesz idealny odcień dla siebie. W ten sposób stworzysz doskonały nastrój na romantyczną kolację, wieczór filmowy czy domową imprezę.

Łatwa instalacja i oszczędność energii
Wybieraj ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. Żarówka zużywa wyjątkowo mało energii — w porównaniu z innymi modelami pozwala zaoszczędzić nawet 78,3% energii. Jej instalacja i konfiguracja są niezwykle proste. Do działania urządzenia wystarczy istniejące w Twoim domu połączenie Wi-Fi - nie ma potrzeby zakupu dodatkowych hubów.

Sterowanie aplikacją i głosem
Możesz w każdej chwili wyłączyć żarówkę za pomocą smartfona. Aplikacja Meross umożliwia kontrolę urządzenia z dowolnego miejsca — w pracy, w restauracji, a nawet na wakacjach za granicą. Teraz wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki! Produkt współpracuje również z Samsung SmartThings, Amazon Alexa, Google Assistant i Line Clova.

| Strumień świetlny | 810 lm |
| Żywotność | 25 000 h |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 60 W |
| Łączność | Wi-Fi |
| Sterowanie | Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Kompatybilność | Google Home Amazon Alexa SmartThings |
| Moc | 9 W |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 200 - 240 V |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Tradycyjny |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Zmiany kolorów |

