| Typ urządzenia | Ekspres przelewowy |
| Kolor | Czarny |
| Wbudowany młynek | Brak |
| Wysokość | 347 mm |
| Dołączone akcesoria | Dzbanek z miarką |
| Dodatkowe informacje | Podświetlany włącznik Blokada kapania Wyjmowany zbiornik na wodę Wyjmowany filtr uchylny Wskaźnik poziomu wody |
| Długość | 295 mm |
| Funkcje | Utrzymanie temperatury kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,37 l |
| Spienianie mleka | Brak |
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Czarna kawa |
| Regulacje | Regulacja ilości zaparzanej kawy Regulacja mocy kawy |
| Moc | 1200 W |

















































