Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless Power Bank 5000mAh niebieski
Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless Power Bank oferuje magnetyczne ładowanie bezprzewodowe o mocy 15 W oraz funkcję Power Delivery 20 W. Możesz go łatwo przyczepić magnetycznie do telefonu i ładować bezprzewodowo w trakcie podróży, a jego smukła i przenośna budowa umożliwia łatwe schowanie go w kieszeni lub torebce.

Łatwość użytkowania
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz solidnego źródła energii w trakcie podróży, dojazdów do pracy, wydarzeń czy aktywności na zewnątrz, power bank Verbatim Charge 'n' Go gwarantuje niezawodne połączenie i zasilanie. Uniwersalny dwukierunkowy port Type-C zapewnia zgodność z wieloma urządzeniami, a wskaźnik LED natychmiast pokazuje stan naładowania.
Ochrona przed przeładowaniem w power banku zabezpiecza urządzenie, gwarantując bezpieczne i efektywne ładowanie.

| Kolor | Niebieski |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) |
| Wysokość | 9,6 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Długość | 105 mm |
| Szerokość | 65 mm |
| Prąd wyjściowy | 2,4 A |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Jump starter | Nie |
| Łączna moc | 15 W |























































