Kluczowe cechy
- Matryca QD-OLED o przekątnej 27''
- Rozdzielczość WQHD
- Certyfikat VESA DisplayHDR 400 True Black
- Certyfikat VESA ClearMR 13000
- Częstotliwość odświeżania 360 Hz
- Czas reakcji 0,03 ms
- Interfejs HDMI 2.1
- Funkcje dla graczy
- Technologie ochrony oczu
- Ergonomiczna konstrukcja

Monitor dla graczy Gigabyte AORUS FO32U2P
Odkryj niezwykłe możliwości monitora Gigabyte AORUS FO27Q3 i zanurz się w grze. To urządzenie zostało stworzone z myślą o graczach, więc szybko stanie się Twoim oknem na wirtualne uniwersa. Dzięki obsłudze technologii HDR, monitor zapewnia szerszy zakres jasności oraz kontrastu, co sprawia, że gry stają się jeszcze bardziej immersyjne. Gigabyte AORUS FO27Q3 zapewni Ci płynny obraz w rozdzielczości WQHD. Dodatkowo, technologie ochrony wzroku zminimalizują zmęczenie oczu.

Matryca QD-OLED i rozdzielczość WQHD
AORUS FO27Q3 dysponuje oszałamiającym 27-calowym wyświetlaczem QD-OLED. Dzięki temu uzyskasz bezkompromisową jakość obrazu WQHD oraz niezrównaną wydajność w grach w każdym pikselu. W rezultacie kolory ożywają niespotykaną intensywnością. Oświetlają każdy detal, podczas gdy kontrasty sięgają granic nieskończoności, ujawniając ukryte możliwości.
Odkryj szerszą paletę kolorów oraz prawdziwą czerń, które ożywią wirtualne światy dzięki żywym, realistycznym efektom wizualnym. Dodatkowo, ciesz się stałą jakością obrazu, niezależnie od miejsca, w którym siedzisz.

Niewiarygodnie szybki ekran
Ciesz się wyjątkową płynnością obrazu dzięki matrycy o częstotliwości odświeżania 360 Hz oraz czasie reakcji 0,03 ms. Dzięki temu zarówno gry, jak i filmy zachwycają dynamiką, a śledzenie kursora myszy na ekranie staje się jeszcze bardziej precyzyjne. W rezultacie zyskujesz przewagę w grach FPS i skutecznie pokonujesz przeciwników. Wyższa częstotliwość sprawia, że klatki obrazu są częściej odświeżane w ciągu sekundy, co sprawia, że ruch jest lepiej odwzorowany, a przez to bardziej realistyczny.

Technologia AMD FreeSync Premium Pro
Gigabyte AORUS FO27Q3 jest zgodny z adaptacyjną technologią synchronizacji obrazu AMD FreeSync Premium Pro. Dzięki temu, podczas grania, możliwe jest uzyskanie płynnego, gładkiego obrazu na ekranie. Technologia AMD FreeSync Premium synchronizuje częstotliwość odświeżania monitorów z częstotliwością generowania obrazów przez procesor graficzny AMD. W ten sposób eliminowane są efekty rozrywania i migotania obrazu.

Technologie dla Twojej wygody
Zobacz, jakie technologie oferuje monitor Gigabyte AORUS FO27Q3. Dowiedz się więcej, klikając na nazwy poszczególnych funkcji:
Game Assist
Game Assist daje Ci dodatkową moc do wygrywania na polach bitew: konfigurowalny celownik, zegar/licznik na ekranie, PIP/PBP, tryb HDR itp.
Black Equalizer 2.0
Black Equalizer 2.0 zwiększa widoczność w ciemnych scenach bez prześwietlenia jasnych obszarów. Dzięki tej funkcji możesz dostrzec ukrywających się wrogów w mrocznych zakamarkach.
Dashboard
Dashboard wyświetla informacje o sprzęcie w czasie rzeczywistym, w tym napięcie procesora, prędkość zegara, temperatury itp.
Przełącznik KVM
Przełącznik KVM umożliwia zarządzanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego zestawu klawiatury, wideo i myszy.
Certyfikat VESA ClearMR 13000
VESA ClearMR to nowy standard określający wydajność odwzorowania ruchu na ekranie wyświetlacza. Wartość CMR reprezentuje procentowy zakres wydajności rozmycia obrazu uzyskany w oparciu o stosunek wyraźnych do rozmytych pikseli.
Certyfikat VESA DisplayHDR True Black 400
W przeciwieństwie do standardowych wyświetlaczy LCD, w panelach QD-OLED można precyzyjnie kontrolować poziom przyciemnienia pikseli, co pozwala na uzyskanie czystych, czarnych scen bez efektu tzw. „świecącej czerni”, który często występuje w monitorach LCD. Dlatego ten monitor oferuje niezwykle wysoki kontrast i może poszczycić się certyfikatem VESA Display HDR True Black 400.
Interfejs HDMI 2.1
Interfejs HDMI 2.1 umożliwia uzyskanie oszałamiających wrażeń w grach na najnowszych konsolach. Co więcej, zapewnia natywny obraz 4K UHD przy zdumiewających częstotliwościach odświeżania 144 Hz.
Przełącznik rozdzielczości
Fizyczny przełącznik rozdzielczości pozwala na szybkie przełączanie obrazu z 31,5'' na 24,5'' w zależności od potrzeb gier.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Wielkość plamki | 0,229 x 0,229 mm |
| Kontrast statyczny | 15 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 34 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 532,5 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Szerokość | 610 mm |
| Dodatkowe informacje | Przełącznik KVM Night Vision Black Equalizer Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 360 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium Pro FreeSync Premium Pro |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR True Black 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~20° (w lewo) ~20° (w prawo) |

























































