| Kolor | Biały |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,310 x 0,310 mm |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 17 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 437 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Kabel zasilający Zasilacz |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | HDMI 1.4 - 2 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |

























































