| Kolor | Czarny |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe Półka na komponenty |
| Rodzaj | Wózek na kółkach |
| Wysokość | 1526 mm |
| Szerokość | 660 mm |
| Standard VESA | 400x400 200x200 300x300 400x300 200x300 200x400 400x600 |
| Maksymalny rozmiar TV | 75" |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Regulacja | Regulacja wysokości Możliwy obrót 35° |



























