Samsung Wireless Battery Pack 25W 10.000 mAh
Ładuj różnorodne urządzenia bezprzewodowo bez trudu, używając powerbanku Wireless Battery Pack 7,5 W. Jest on zgodny z telefonami, zegarkami, słuchawkami i innymi sprzętami do efektywnego ładowania bezprzewodowego. Możesz ładować 3 urządzenia jednocześnie, co pozwala zaoszczędzić czas.
Powerbank o mocy 25 W i pojemności 10 000 mAh oferuje superszybkie ładowanie przewodowe, które umożliwia szybkie ładowanie do 2 urządzeń jednocześnie, a także samego powerbanku, dostarczając prędkość i moc, kiedy jest to potrzebne.

Z myślą o planecie
Zaprojektowany z dbałością o środowisko, powerbank Samsung jest zrobiony z materiałów pochodzących z recyklingu z certyfikatem UL, które dają nowe życie odpadom konsumenckim, jednocześnie redukując emisję CO2 i oszczędzając cenne zasoby.

| Kolor | Beżowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Długość | 148 mm |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Fast Charge |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Wysokość | 16,4 mm |
| Szerokość | 72 mm |
| Napięcie nominalne | 9 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In) USB Typu-C (In/Out) |
| Prąd wyjściowy | 2,7 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Jump starter | Nie |
| Łączna moc | 25 W |



























































