Telewizor 40'' Philips 40PFS6009
Ciesz się ulubioną rozrywką na ekranie Philips 40PFS6009. Zaawansowany procesor poprawia jakość obrazu, gwarantując ostrość, żywe kolory i płynny ruch. Za każdym razem możesz liczyć na wyjątkowe wrażenia wizualne. Bez względu na to, czego szukasz, ten telewizor LED pomoże Ci to odnaleźć. Wyszuka dostępne serwisy streamingowe lub zaproponuje coś do obejrzenia. Wyraźny dźwięk i wyrazisty obraz sprawiają, że rozrywka staje się jeszcze bardziej angażująca.

Intuicyjne wyszukiwanie z TITAN OS
Dzięki nowoczesnej platformie TV TITAN OS szybko i bez trudu odnajdziesz swój ulubiony program. Miłośnicy seriali mogą kontynuować oglądanie od razu z ekranu głównego. Szukasz czegoś nowego? Przeglądaj kategorie, takie jak filmy akcji czy dramaty, i korzystaj z rekomendacji od najlepszych serwisów streamingowych – wszystko w jednym miejscu.

Zgodność z asystentami głosowymi
Możesz poprosić Alexę o sterowanie telewizorem za pomocą kompatybilnych urządzeń lub obsługiwać go głosem przez Google Assistant. Wystarczy wypowiedzieć polecenie, aby znaleźć filmy, programy lub otrzymać rekomendacje – wszystko bez konieczności sięgania po pilot.

Dźwięk Dolby Audio dla wyraźniejszego brzmienia
Zanurz się w dźwiękach swoich ulubionych filmów i programów. Ten telewizor LED Smart TV obsługuje technologię Dolby Audio, która zapewnia czystszy i bardziej wyrazisty dźwięk. Bez względu na to, co oglądasz, usłyszysz wszystko z większą klarownością.

>Dbając o środowisko
Ten elegancki telewizor ma nowoczesny, bezramkowy design, który pasuje do każdego wnętrza. Pilot wykonano z materiałów z recyklingu, a opakowanie pochodzi z ekologicznych źródeł – kartonu z certyfikatem FSC, a wkładki są drukowane na papierze z odzysku.

| Wysokość z podstawą | 564 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 518 mm |
| Klasa energetyczna | D |
| Moc głośników | 2 x 5 W |
| Złącze CI | Tak |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia |
| Szerokość | 892 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa na biurko Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Titan OS |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 27 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 AVI MKV MP3 AAC JPEG BMP PNG AVC SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF FLAC HEVC |
| Rozdzielczość | Full HD 1920 x 1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi |
| Seria | PFS6009 |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | F |
| Standard HDR | HDR10 HLG |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital Dolby Audio |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix Disney+ HBO |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa |























































